O nas

Dowiedz się o nas więcej

Nowe day spa

na gdańskiej mapie relaksu!wSPAniale to idealne miejsce zarówno na szybki zabieg lub manicure w przerwie w pracy, jak i błogi i nieograniczony relaks w saunie, podczas profesjonalnego masażu czy sesji wellness z przyjaciółką, mamą czy partnerem. Wszystko to na wyciągnięcie ręki – na terenie Centralparku przy ul. Rakoczego w Gdańsku.


Nasze specjalistki do każdego klienta podchodzą indywidualnie i dobierają odpowiedni zabieg do jego skóry po wcześniejszej konsultacji i diagnozie pod lupą. Zabiegi na twarz poprzedzone są analizą Face Mapping.


NOWE DAY SPA NA GDAŃSKIEJ MAPIE RELAKSU!wSPAniale to idealne miejsce zarówno na szybki zabieg lub manicure w przerwie w pracy, jak i błogi i nieograniczony relaks w saunie, podczas profesjonalnego masażu czy sesji wellness z przyjaciółką, mamą czy partnerem. Wszystko to na wyciągnięcie ręki – na terenie Centralparku przy ul. Rakoczego w Gdańsku.


Nasze specjalistki do każdego klienta podchodzą indywidualnie i dobierają odpowiedni zabieg do jego skóry po wcześniejszej konsultacji i diagnozie pod lupą. Zabiegi na twarz poprzedzone są analizą Face Mapping.

Nasz Team

Natalia Marchewka
Kosmetyczka
Dyplomowana kosmetyczka z tytułem z zarządzania! Fascynuje ją skóra, specjalizuje się w zabiegach na twarz. Z przyjemnością wykona rownież hennę, manicure i pedicure.
Paulina Litwin
Kosmetolog
Najbardziej lubi zabiegi na twarz, chętnie doradzi i pomoże wybrać odpowiedni zabieg. Dodatkowo świetnie czuje się w pielęgnacji dłoni i stóp, a także depilacji woskiem.
Anna Rodak
Terapeuta SPA
Uwielbia masaże i zabiegi na ciało. Niewielka postura nie świadczy o braku siły - Ania wykonuje nie tylko masaże relaksacyjne, ale rownież wyszczuplające i lecznicze. Chętnie wykonuje rownież depilację woskiem, hennę, pedicure i manicure.
Natalia Skorupska
Kosmetolog, masażystka, podolog
Kosmetolog ze specjalizacją podologiczną. Wykona nie tylko zabieg na twarz i ciało, ale także pomoże w przypadku problemów ze stopami, tj. odciski, modzele czy wrastające paznokcie. Do tego świetnie masuje!
Agata Ruszczyk
Recepcjonistka
Recepcjonistka z pasją. Uwielbia kontat z ludźmi. Chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże ustalić dogodny dla obu stron termin spotkania.